Kosmetika    A KOSMETICKÁ MASÁŽ    

   

Masáž
Masáž je jedním z nejobtížnějších úkonů v kosmetické péči, ale též nejúčinnějším. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. K zvládnutí masáže je třeba mnoho cviku a manuální zručnosti, má-li být prospěšná, účinná a především nemáme-li ple...ti ublížit. Během ošetření je třeba absolutního klidu. Mimické svaly obličeje mají být uvolněné, oči zavřené. Odborná klasická ruční masáž má svou gradační křivku, při níž se intenzita masážních pohybů stupňuje ( jak rychlost, tak tlak ) a ke konci masáže opět klesá. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. ÚČINEK je však trvalý jedině tehdy, provádí-li se PRAVIDELNĚ.

Fotka: Masáž
Masáž je jedním z nejobtížnějších úkonů v kosmetické péči, ale též nejúčinnějším. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. K zvládnutí masáže je třeba mnoho cviku a manuální zručnosti, má-li být prospěšná, účinná a především nemáme-li pleti ublížit. Během ošetření je třeba absolutního klidu. Mimické svaly obličeje mají být uvolněné, oči zavřené. Odborná klasická ruční masáž má svou gradační křivku, při níž se intenzita masážních pohybů stupňuje ( jak rychlost, tak tlak ) a ke konci masáže opět klesá. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. ÚČINEK je však trvalý jedině tehdy, provádí-li se PRAVIDELNĚ.
 
 

 

 

 

 

 

 

Kosmetika je lidská činnost pečující o tělesnou krásu - krásu lidského těla. Tato činnost může být prováděna různými prostředky - např. prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Kosmetika také slouží k odstranění či zakrývání některých tělesných vad či konkrétních fyzických nedostatků jednotlivých osob

 

OŠETŘENÍ RS2 - 1590,-

Zářivá pleť bez známek rosacii

Rosacea nebo akné rosacea má za následek viditelnou červenost, dilatované kapiláry, překrvení a vřídky. Tento závažný stav pokožky může vést k permanentnímu poškození pokožky, pokud není správně léčen.

Snižte citlivost a prokrvování, zatímco ulevujete nepohodlí rosacey. Zelený čaj, heřmánek, allantoin, vitamín E, esenciální olej z růží a olibanum vhodně posilují kapiláry, zklidňují a hydratují a činí vaši pokožku rovnoměrně tónovanou a viditelně zklidněnou.

 

V rámci kosmetického ošetření úprava, barvení obočí a depilace horního rtu zdarma.

 

 

Alissa Beauté profesionální ošetření

 

Každé ošetření obsahuje / 690,-

 • odlíčení obličeje, jemný peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí
 • kosmetická masáž, maska, závěrečný krém
derma-sensitive

Derma sensitive


Ošetření pokožky se zvýšenou citlivostí, se sklonem k praskání žilek (kuperóze).

690,-

 

 

 

  

 

caviar

Caviár care

Výrazně omlazující a regenerační ošetření a obsahem kaviáru, retinolu a vitamínu C

720,-

argan

Argan

Elixír pro všechny typy pokožky, arganová kůra zjemňuje a vypíná pleť, díky silným antioxidačním účinkům poskytují pleti dlouhodobou ochranu. Vhodná na suchou i mastnou pleť.

720,-

melastop

Whitening

Vybělující kůra proti pigmentovým skvrnám a k omlazení pleti, vhodné také na aknózní pleť s tvorbou jizev, také jako silně omlazující kůra. Doporučujeme sérii ošetření k dosažení maximálního výsledku.

750,-

O2 INTENSE

O2 INTENSE

Kompletní péče o pleť s unikátní formulí „kyslíku“, která byla vyvinuta v laboratořích ALISSA BEAUTÉ, podle nejnovějších vědeckých výzkumů a s využitím přírodních aktivních látek. Kyslík je nezbytnou součástí našeho života a každé buňky lidského těla – včetně pleti. Kyslík zlepšuje kvalitu buňky, napomáhá k rejuvenaci pleti, celkové svěžesti a mladosti.

PRODUKTY NEOBSAHUJÍ PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE A BARVIVA.

760,-

bioaktivni-latky

Bioaktivní látky

Línie čistých aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů, během ošetření se mohou různě kombinovat podle potřeby pleti klientky. Aplikují se před masáží nebo před krémem. Doporučujeme i na domácí použití.

od 184,- / kus - do 329,- / kus v prodeji v našem studiu.

Doplňující ošetření

Ošetření pro stále uspěchané ženy do 60min / 560,-

zena

Postup ošetření:
 • Odlíčení pleti
 • Peeling a hloubkové bezbolestné čištění ultrazvukovou špachtlí
 • Tonizace
 • Rychlá maska
 • Krém
   

Ošetření ultrazvukovou špachtlí .
/ 350,- ( zapracování aktiv.látek,příplatek 30,-)spachtle

Postup ošetření:
 • Odlíčení pleti
 • Jemný peeling špachtlí
 • Hloubkové bezbolestné čistění
 • Zapracování aktivních látek/příplatek
 • Krém

 

Anketa

Zajímají Vás naše slevy na kosmetické úkony ?

ano (6)
86%

ne (1)
14%

Celkový počet hlasů: 7